Gro Garden

Poznaj Connie Kompost i jej przyjaciele mikroorganizmy. Żyją pod drzewami w swojej Gro Garden, obok zwierząt, a one kochają stare resztki żywności! Gdy karmisz Connie i jej przyjaciół, magiczne rzeczy zaczynają się dziać. Zaczynają produkcji odżywcze gleby, które sprawia, że ​​rośliny rosną szybciej i lepiej smakują. Więc po zebraniu się smaczne warzywa można traktować Banja królika i wszystkie inne zwierzęta w domku. Po drodze swojej kolekcji Produkt będzie również rosnąć w chłodnych elementów, dobre jedzenie, i odznaki nagradzać swoje postępy.
Gro Ogród jest przyjemne miejsce do nauki o ogrodnictwie ekologicznej i zrównoważonego rolnictwa. Dzieci się poznać i zrozumieć problemy środowiskowe w prosty i zabawny sposób.

Poznaj Connie Kompost i jej przyjaciół - mikroorganizmy. Żyją pod drzewami w Twoim ogrodzie i kochają resztki warzyw! Gdy karmisz Connie i jej przyjaciół, magiczne rzeczy zaczynają się dziać. Zaczyna się tworzyć odżywcza gleba, która sprawia, że ​​rośliny rosną szybciej i lepiej smakują. Po zebraniu plonów, poczęstuj nimi królika i wszystkie inne zwierzęta w domku. W trakcie rozwoju gry będziesz zdobywał coraz więcej ciekawych elementów, nowych warzyw, a Twoje osiągnięcia będą nagradzane kolejnymi odznakami.

Gro Garden to przyjemne miejsce do nauki o ekologicznej uprawie roślin od najmłodszych lat. Mamy nadzieję, że zachęci Was do założenia swojego Własnego ogródka przy szkole! :)

GRO GARDEN - ZAGRAJ